Časté dotazy

Jaká je přesně výhoda produktů Multaben?

Vysoce kvalitní, nízkokalorické a chutné Multaben produkty jsou sestaveny v souladu se zákonnými předpisy EU. Obsahují vysoce kvalitní bílkoviny a všechny esenciální vitamíny, minerály, stopové prvky a vlákninu, které vaše tělo potřebuje pro optimální pohodu. To udržuje tělo bez nedostatku při dietě.

Můžu dosáhnout svého cíle dietou?

Optimalizace stravy je jistě velmi důležitá podmínka, jak zhubnout úspěšně. V dnešním životě není vždy snadné plánovat jídla pečlivě a stojí to často hodně času. Multaben nabízí způsob, jak jíst chutně, zdravě a s nízkým obsahem kalorií a je také snadné integrovat tyto výrobky do každodenní rutiny. Je to usnadnění cesty ke zdravému způsobu výživy, při němž získáte všechny potřebné živiny.

Dají se různé přípravky Multaben Figur kombinovat?

Můžete střídat všechny koktejly, 4-5 porcí dává kompletní denní dávku. Ke zpestření  jsou ještě k dispozici různé druhy tyčinek, kterými můžete nahradit svačinu nebo malé jídlo. Pravidelně používejte jako náhradu jídla a vytvářejte si svůj vlastní pestrý jídelníček!

Chci rychle zhubnout 2-3 kg do 3 týdnů, abych se vešla do svých šatů. Mohu také nahradit kompletní jídlo?

Pro rychlé a efektivní hubnutí můžete jednoduše nahradit po dobu 2-3 týdnů celý jídelníček  výrobky Multaben Figur. Při velmi malém množství kalorií bude vaše tělo stále zásobeno všemi potřebnými živinami. Této péče nelze dosáhnout běžnými jídly se stejným množstvím kalorií.

Mohu použít Multaben Figur jako diabetické přípravky?

Současný stav vědy speciální diabetické potraviny již nedoporučuje. Diabetici s nadváhou, nezávislí na inzulinu mohou Multaben Figur produkty používat velmi dobře s cílem snížit tělesnou hmotnost a tím zlepšit odbourávání sacharidů.

Jsou Multaben Vita výrobky vhodné pro diabetiky?

Vita výrobky obsahují více energie dané sacharidy a také obsahují méně bílkovin. Jako diabetik musíte sacharidy omezovat. Naše Multaben Figur výrobky s méně sacharidy a kvalitními bílkovinami jsou tedy lepší volbou.

Co jsou  podmínky EU (např. Směrnice EK 96/8/ES)

Potraviny pro nízkokalorickou dietu jsou potraviny, které splňují zvláštní nutriční požadavky na stravu. Musí splňovat podrobné požadavky na obsah energie a všech základních živin. Pro kalorický obsah je dán minimální a maximální denní limit. To zajišťuje na jedné straně, že vašemu tělu je dodáváno dostatečné množství energie a na druhé straně zaručuje, že dosáhnete svého cíle hubnutí. S našimi produkty Multaben můžete ušetřit mnoho kalorií a přitom si být jistí, že máte k dispozici všechny cenné a nezbytné živiny. To udržuje váš výkon a díky tomu také významně přispějete ke svému zdraví